PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=181052}

Dziewczyna moich koszmarów

The Heartbreak Kid
5,9 59 470
ocen
5,9 10 1 59470
4,9 9
ocen krytyków
Dziewczyna moich koszmarów
powrót do forum filmu Dziewczyna moich koszmarów

Świetna końcówka

ocenił(a) film na 8

Uwielbiam, kiedy scenarzysta na koniec wymyśli coś, czego człowiek się kompletnie nie spodziewa.

ocenił(a) film na 10
venez

dokładnie!! zgadzam się ;))) zatkało mnie :D:D:D właśnie skończyłam oglądac ;)))

noway

A mógłby mi ktoś powiedzieć, jak się skończyło...? Pytam z czystej ciekawości, bo film mnie nie zachwycił. No ale pewnie obejrzałabym go do końca, gdyby nie cholernie twarde krzesło, słaby dźwięk, chichocząca baba przede mną i ogólnie mocno polowe warunki...

venez

Drogie dziewczyny! Mnie też zatkało czytając jakie głupoty wypisujecie na temat tego "dzieła". Ciekawe jak Wy byście się czuły na miejscu tych kolejnych pomiatanych dziewczyn gdyby taki Bendżamim Sztiler traktował małżeństwo z Wami jak jakąś luźną znajomość bez zobowiązań, bo tak naprawdę zależy mu (też nie wiadomo czy rzeczywiście) na tej Mirandzie? Życzę Wam drogie siuśmajtki choć raz znaleźć się w ich skórze i zobaczymy czy to będzie takie fenomenalne i zabawne.

venez

Jacczu - to jest komedia, film, a nie prawdziwe życie. Równie dobrze w komedii ,,Kac Vegas" moglibyśmy powiedzieć, że nie chciałybyśmy być na miejscu tej striptizerki, czy w jakim kolwiek innym filmie.

lenag

jac czu aż sie musze odezwać. o co tobie człowieku chodzi? co sie Tobie w tej rewelacyjnej komedii nie podoba?? rada- obejrzyj jeszcze raz , albo i dwa, podejdź do tego na luzie i zobaczysz że komedia zaje...sta.

dalej co chciałam powiedzieć.uważasz że Bendżamin pomiata kobietami? On szukał babki odpowiedniej dla niego. ta blondi mu nie podeszła, wg mnie jeżeli podchodzić na poważnie do tego filmu- to on na pewno nie pomiatał Lilą...

po trzecie.udzielasz się w wielu tematach o tym filmie mówiąc że wstydziłbyś się oglądać go z rodziną. okej. ale kto mówi że to FILM RODZINNY??? ps. a na pewno nie dla dzieci!

na koniec. .(troche nie mój typ humoru- scena jak spadła z roweru i inne)
moim zdaniem.film rewelacyjny w szczegolnosci dla facetów
(choć jak widać są wyjątki:)

użytkownik usunięty
venez

wyjebany haha niezle sie osmialam :D np zajebista scena w tym samochidze jak spiewala a jego rozwalalo :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones