PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=181052}

Dziewczyna moich koszmarów

The Heartbreak Kid
5,9 59 457
ocen
5,9 10 1 59457
4,9 9
ocen krytyków
Dziewczyna moich koszmarów
powrót do forum filmu Dziewczyna moich koszmarów

Ludzie czemu taka niska ocena?! Ten film jest rewelacyjny. Można ze śmiechu sikać w trakcie oglądania go :) Porównałabym godo śmieszniejszej wersji "Jak stracić chłopaka w 10 dni" POZDRAWIAM :)

użytkownik usunięty
natcia93

przed chwilą skończyłem oglądać, nie wiem czy 93 to twój rok urodzenia oczywiście to nie jest złośliwe ale sięgnij do innych jakiś starszych komedii typu parodie filmowe, czy coś z Luisem de Funes, angielski humor, Richard Pryor murzyn jest świetny szkoda że już nie żyje, i inni ...... a ta komedia jest z 2007 roku i jest kolejną jakąś tam kopią komedii romantycznych, nie wiem co Stiller tu robi nie czytam kolorowych czasopism może jest w dołku i żona go rzuciła czy cuś
A jak już obejrzysz te komedie to po pół roku powiesz - no bez kitu:P
Pozdro. Ode mnie 4/10 ostatnia scenka była niezła , desperat no bez kitu desperat:P:)

natcia93

Popieram, to bardzo udany film. Dałem mu 8/10. Podejrzewam, że film ten zawdzięcza swoją niską ocenę głosującym, którzy woleli by filmy z poczuciem humoru zbliżonym do American Pie czy temu podobnych. Poza tym, tak jak stoi w opisie jest to też po części dramat, a co za tym idzie poza uśmiechem można tez się trochę nas pewnymi sprawami zastanowić.

Pozdrawiam wszystkich "maruderów"!!!

użytkownik usunięty
_mike

american pie jest denny ale ten film mu prawie dorównuje

ocenił(a) film na 4
natcia93

Faktycznie dramat!! Spodziewałem się dobrej komedii niestety poza kilkoma momentami film nudny, 4/10

ocenił(a) film na 6
hektor

spodziewałem sie czegoś gorszego, obawiałem sie czegos tak fatalnego jak Polowanie Na Druhny. A było całkiem nieźle - 6.5/10

valthemar

A ja tam również daję 10. Byłam na tym filmie w walentynki wieczorem i naprawdę były chwile w których nie mogłam wyrobić ze śmiechu. Spodziewałam się, że to będzie coś fajnego i było;) Polecam!

ocenił(a) film na 7
ariana91

ja spodziewałem sie że bedzie dużo gorzej - więc nie oczekiwałem wiele. tragedii dla mnie nie było. W sumie dałem 7/10

natcia93

Zgadzam się z Tobą. Film bardzo fajny tak samo jak przytoczony przez Ciebie ,, Jak stracić chlopaka w 10 dni''. Ben to urodzony aktor komediowy. Niektórzy narzekają na niektóre pikantne sceny. Wyluzujcie , nie badzcie tacy pruderyjni ! Trochę pikanterii to jak dobra przyprawa do mdłej potrawy. Znacie to hasło : nie bawisz się nie żyjesz ? No właśnie, więc zmieńcie czasem swoje nastawienie. Naprawdę warto ! Pozdrawiam :)






Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones