PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=181052}

Dziewczyna moich koszmarów

The Heartbreak Kid
5,9 59 457
ocen
5,9 10 1 59457
4,9 9
ocen krytyków
Dziewczyna moich koszmarów
powrót do forum filmu Dziewczyna moich koszmarów

10/10

ocenił(a) film na 10

a ja sie przy tym filmie super bawiłem:) śmiechu po pachy:):) blondynka dziewczyna jak ze snu:P:P:P

użytkownik usunięty
ziger

jezu... powiedz, że żartujesz... albo kompletnie nie wiesz co jest dobre.

ocenił(a) film na 10

albo Ty kompletnie nie potrafisz sie pogodzić z tym że ktoś ma inne zdanie od Twojego...mi się film bardzo podobał i się dobrze przy nim bawiłem...nie chodzi mi o to że miałjakąś niesamowitą fabułę, poruszął intelektualnie....to jest komedia i nawet głupia komedia ale uśmiałem się przy niej niesamowicie a w komedii o to przecież chodzi a nie o to żeby film dawałdo myślenia czy coś takiego...czemu mam go nisko więc oceniać i pisać że film był śmieszny ale daje mu ocenę 5 bo nie miał takiej fabuły jak Forest Gump....no sory.

użytkownik usunięty
ziger

nie cierpię Foresta Gumpa więc nie trafiłeś:

ocenił(a) film na 10

no wiesz...skoro film ma ocenę 6 z kawałkiem a jak mówisz sporo osób go mogło źle ocenić to pewnie i znalazło się kilka osób które go dobrze oceniły i w tym jestem i ja. Uwazam że film arcydziełem nie jest jesli chodzi o fabułę ale w komedii nie o to się rozchodzi...gdybym chciał obejrzeć wielkie kino to bym nie oglądał komedii...one mają smieszyć i bawić...mnie ten film ubawił i dlatego oceniłem go wysoko...i tyle:)

ziger

jak to mówią po englishu good for you
ja nie dałbym nawet 8 a raczej słabą 6 tak 6/10 to góra z tego filmu, to ma być komedia? ani razu się nie zaśmiałem

folkien22

a ja też się uśmiałem i uważam że komedyjka całkiem spoko, każdy z nas ma trochę inne poczucie humoru, więc jednemu się podoba, innemu nie...

ocenił(a) film na 6
ziger

Zakończenie mnie dobiło haha nie mogę przestać się śmiać rotfl

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones