PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=181052}

Dziewczyna moich koszmarów

The Heartbreak Kid
5,9 59 435
ocen
5,9 10 1 59435
4,9 9
ocen krytyków
Dziewczyna moich koszmarów
powrót do forum filmu Dziewczyna moich koszmarów

Choć po braciach Farrelly spodziewałem się odjazdowej śmiesznej komedii na miarę kultowego już Głupiego i głupszego którego uwielbiam albo Ja Irena i ja jednak czuć ich rękę w tej produkcji np.typowy dla nich bardzo ostry humor niektóre sceny jeśli chodzi o najzabawniejsze postacie to bez dwóch Jerry Stiller w roli tatusia który daję swojemu synkowi rady w tych sprawach na kompletnym luzie jak i najlepszy przyjaciel głównego bohatera który mu mówi że ślub to najlepsza rzecz w jego życiu i że robi to co chce podczas gdy jest klasycznym przykładem pantoflarza film polecam tym którzy lubią komedie braci Farrelly kilka scen jest naprawdę świetnych.

ocenił(a) film na 7
numer6

Racja. Kilka scen mnie rozłożyło ze śmiechu. Ogólnie zasługuje na 7/10

OmniModo

Ocena 7/10 jak najbardziej słuszna. Mnie najbardziej rozbawiła scena ze szczurem :) Pozdr.

ocenił(a) film na 6
Spooky82

Haha, mnie też ;p

ocenił(a) film na 9
numer6

Jedna z lepszych komedii. Wnikliwy widz może doszukać się w obrazie również pewnego rodzaju przesłania.

ocenił(a) film na 7
numer6

Mam problem z ocena tego filmu. Bardzo śmieszny, niektóre gagi moga okazac się nawet historyczne. Faktycznie czuć reke braci Farrellych i to co robili wcześniej. Najchetniej dałbym ocene 6,5, bo 6 to za mało , a 7 za duzo. Filmwebie zlituj się i umozliw takie ocenianie. Wiem że nie jestem sam w swoim apelu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones