PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=181052}

Dziewczyna moich koszmarów

The Heartbreak Kid
5,9 59 457
ocen
5,9 10 1 59457
4,9 9
ocen krytyków
Dziewczyna moich koszmarów
powrót do forum filmu Dziewczyna moich koszmarów

Ciekawe zjawisko 

użytkownik usunięty

Zauważyłem, że wielu dziewczynom ten film się nie podoba i dają mu niskie oceny. Oczywiście każdy ma swój gust filmowy ale w tym ich złym odbiorze jest coś więcej:)
Albo nie podoba im się, że główny bohater flirtuje z inną podczas podróży poślubnej, albo nie mają poczucia humoru lub dystansu do siebie, albo co najgorsze widzą w tej blondynce siebie:)
Jednym słowem traktują tę komedię zbyt poważnie..

ocenił(a) film na 4

To bardzo możliwe.

użytkownik usunięty
ZupkaChinska

No dobra widzę, że wielu facetów też daje niskie:) Trochę dziwne, że tak ten film zbulwersował. Tych (wg niektórych) "niesmacznych" scen, nie jest tak wiele i nie są tak wcale "niesmaczne", bez przesady. Poza tym gdzieś znikają w tle komicznej fabuły:)

ocenił(a) film na 4

Nie patrz na moją ocenę. Ja większość tego typu komedii oceniam nisko.

użytkownik usunięty
ZupkaChinska

Aha to luz. No widzisz Ty dałeś 4 czyli "ujdzie", bo te komedie nie są w Twoim guście a dziewczyny często dają ocenę 1, zupełnie niewspółmiernie do wykonania i gry aktorskiej. I tak sobie myślę, że ubodło to dziewczyny, które się z Lilą identyfikują a także tych facetów, których po seansie oświeciło, że właśnie z taką osobą są w związku:)...a także tych facetów pantoflarzy, którym wszystko to się nie podoba, co im kobietom się nie podoba:P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones