PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=181052}

Dziewczyna moich koszmarów

The Heartbreak Kid
5,9 59 434
oceny
5,9 10 1 59434
4,9 9
ocen krytyków
Dziewczyna moich koszmarów
powrót do forum filmu Dziewczyna moich koszmarów

Pomimo nieźle grającej "blond-idiotkę " pani Akerman, film ostatecznie nie przekonał mnie do siebie, pomimo dwóch, trzech niezłych i śmiesznych scen to niestety jest to słaba komedia z niewykorzystanym potencjałem o czym swiadczy
kompletnie wzięty "od czapy" wątek z poznaniem prawdziwej miłości przez głównego bohatera ( to co się dzieje między nim a poznaną nową dziewczyną w zaden sposób mnie nie przekonało do tego jakoby nagle odnalazł miłość swojego zycia ) ; do tego słabe zakończenie - takie na odwal się.

armarange

Faktycznie zakończenie takie sobie. Wróciła jego miłość jak już był z następną. Ja na jego miejscu byłbym z inną a jego miłości zaproponowałbym koleżeństwo. a tak kto wie czy jej nie zostawi i nie zrani nastepną.

ocenił(a) film na 9
armarange

wlasnie zakonczenie jest puenta podsumowujaca caly film: nie ma ideałów ;)

ocenił(a) film na 3
Czarli_3

jakże odkrywcza myśl ;)

ocenił(a) film na 9
armarange

no widze ze nikt tu na to nie wpadl: o tym jest caly film - mozna sobie szukac cale zycie wiem sporo o tym - po jakims czasie psychika czlowieka jest taka jak stillera w tym filmie - zwl. motyw wydawania pieniedzy i szukania partnerki "zycia". Ten film to wlasciwie po przebojach Chaplina najmadrzejsze co widzialem w komediach choc moze to wydawac sie absurdalne bo ludzi smieja sie tu glownie ze scen lozkowych ktore raczej mialy pokazac oczekiwania bohatera na temat ksiezniczki a realizm czyli czlowieka z krwi i kosci oczywiscie tak jak w satyrach Sandlera i u Stillera jest to przerysowane ale nie az taka gruba kreska by to mozna bylo zobaczyc golym okiem dlatego tez wiele osob boczy sie na ten film, a w gruncie rzeczy scenarzysta bartdzo wnikliwie zbadal problemy damsko meskie wlasnie od tej meskiej strony i tj chyba pierwszy film tego typu ever plus jest naprawde funny. Polecam

ocenił(a) film na 9
Czarli_3

aha podobny srodek ciezkosci byl w Strazy Sasiedzkiej i ten film tak samo zostal zjechany za malo smieszny itp a tak naprawde to najlepszy film o sąsiadach wspolczesnych czasów ;)

ocenił(a) film na 3
Czarli_3

To, że ja o tym nie wspomniałem nie oznacza, że tego w filmie nie zauważyłem. Skupiłem się na innych elementach w swojej wypowiedzi. Po prostu. Niczego odkrywczego ten film nie przekazuje i to pół biedy..najważniejszy jest SPOSÓB w jaki to robi i dla mnie subiektywnie był on słaby, dla Ciebie rewelacyjny i ok. Co do Twojego polecenia na koniec to dziękuję, ale już obejrzałem ;) i więcej nie zamierzam. Pozdrawiam i jeszcze mogę tylko wyrazić swoje poirytowanie jak ktoś pisze „film ever”
tak jakby POLSKA język nie miał odpowiednich słów.

ocenił(a) film na 9
armarange

jestes za sztywny na komedie i na satyrę, nie dostrzegłeś ironii i dowcipu w prostym komentarzu.

Polecam dramaty obyczajowe z nich wyciagniesz tyle samo a nie bedziesz sie spinal ;)

ocenił(a) film na 9
Czarli_3

TAK - to byl DOWCIP heheszki

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones