PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=181052}

Dziewczyna moich koszmarów

The Heartbreak Kid
5,9 59 457
ocen
5,9 10 1 59457
4,9 9
ocen krytyków
Dziewczyna moich koszmarów
powrót do forum filmu Dziewczyna moich koszmarów

Polskie napisy jak zwykle spierdzielone, no ale na to już się nic nie poradzi. Oprócz masy błędów słownych, które sprawiają że żarty stają się niezrozumiałe dla większości Polaków siedzących w kinie (gdy ja się śmieję reszta milczy :/) poraziło mnie to że film jest dla osób od 15 roku życia!! Obok mnie siedziała ok. 14letnia dziewczyna (a obok niej masa koleżanek; może miłą te 15)i gdy ja ryłem ze scen łóżkowych ona po prostu była zgorszona!! Film zdecydowanie tylko dla dorosłej publiczności powyżej 18 roku życia. Nie wiem skąd się biorą pomysły na obniżanie wieku na tego typu filmy.
Druga rzecz która mi się nie podobała to osioł... kto obejrzy będzie wiedział o co biega (warto później pójść na komedie "Zgon na pogrzebie" gdzie również pojawia sie wątek osła :lol:).

Nie wychodźcie z kina jak idą litery - to już mój nawyk. Zawsze na końcu jest ostatnia scena. Dzisiaj cała sala opustoszała i zostałem prawie sam na świetnej końcówce ;) pozdro

zbysogi

Hmmm, jaka była ta ostatnia scena?? Niestety wyszłam z kina... błąd.

Maly_Glod1985

była żona głównego bohatera, scena łóżkowa... krzyk:
o tak wal mnie wal mnie!.
i później jest ujęcie kamery na nią jak już śpi... a przed łóżkiem stoi TEN osioł. :lol:

ocenił(a) film na 6
zbysogi

1. Tłumaczenie było dobre ( nie tylko Ty na sali znałeś/aś ang, uwierz mi; jak ktoś się nie śmieje to nie zawsze dlatego, że nawalili tłumacze- czasami po prostu kogoś to nie bawi albo nie zrozumie żartu/gagu).

2. Jeśli dla Ciebie ostania scena ( po napisach ) była świetna, to współczuję .

pozdro

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones