PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=583}

Kręglogłowi

Kingpin
6,4 7 983
oceny
6,4 10 1 7983
5,0 6
ocen krytyków
Kręglogłowi
powrót do forum filmu Kręglogłowi

do redakcji!!!

ocenił(a) film na 7

Jak możecie (wiem, że możecie - Wy możecie wszystko) to zmieńcie ten tytuł! Zrobiliście mały błąd, a mianowicie "zjedliście literkę "L". Taki mały błąd a istotna zmiana....ktoś na przykład może przez to nie znalęźć w portalu tego filmu.... Tytuł to "KRĘGLOGŁOWI".... od kręgli (to taki sport popularny w USA- jakbyście nie wiedzieli) ale wiecie co i jak... Pozdrawiam

kamo

po kiego to ? Wrrrr
po kiego grzyba smiecisz? napisałes raz to co chciales ze niby tytul jest zły po 3 dniach znowu czy za kilka dni przypomnie ci sie i kolejny raz napiszesz główny post zamiast dodac odpowiedz do poprzedniej wypowiedzi? kolejny raz widze ze lubisz bałaganic i pisac nedzne komentarze, opanuj sie. A co do tutułu to nie jestem pewien kto tu ma racje, najlepiej jakbyc podał jakis adresik stronki z opisikiem tego co próbujesz dac do zrozumienia redakcji.

ocenił(a) film na 7
WIDMO82

hej
co ty sie koleś w szpiega bawisz??? szukasz kto ile komentarzy napisał a potem pretensje ze ktos dwa napisał.... dobra napisałem dwa komentarze...i co z tego? jaki znowu śmietnik sie przez to robi?? a ja nie pisze zadnych komentarzy typu !@##%!#^&%@^*$^(* to jest smietnik a ja próbuje tylko naprawić błąd w tytule ( a co do tego tytułu to jestem pewien że taki być powinien bo widziałem film ponad dziesięć razy.... a poza tym przez cały czas grają w kręgle i film jest o kręglach a kinpin to znaczy w kręglach król, gruba ryba ktos wazny - sprawdz se w słowniku king - pin, to dlatego film chyba powinien mieć tytuł "KręgLogłowi" jak kręgle)... wiec zastanow sie zanim drugi raz wyskoczysz na kogos zaczniesz go obrazac i wypominac to ze napisał o jeden komentarz za duzo... stary nie chce se robić wrogów ale pilnuj swojego nosa.....

kamo

smiecisz i juz
spokojniej lepiej, oki? ja nie pije do ciebie ze sie mylisz jak mozesz to sobie przeczytaj ze male spokojne zdanko skrobnolem o tytule a piłem do ciebie ze nabijasz sobie w bardzo glooopi sposob punktu i smiecisz, tak smiecisz to jest tez forma smiecenia. po co pisac to samo 2x ? powiesz mi? Chciales zwrócic uwage ze bład jest w tytule to napisz do redakcji mejl jest podany na stronie albo na forum w dziale FILM. my tu głupi nie jestesmy jak raz cos przeczytamy to rozumiemy, nie musimy czytac 2x prawie tego samego tekstu. !!

ocenił(a) film na 7
WIDMO82

człowieku
ty chyba sam nie wiesz co to jest śmiecenie.... próbuje po prostu pomóc w naprawie błędu a co do pisania do redakcji to nie ma sensu... pisałem dużo razy.. tu jest prawie dziesięć tysięcy użytkowników, niech przynajmniej jeden na dziesięciu wyśle maila do redakcji to już bedzie niezły bałagan... co wam tak bardzo przeszkadza jeden komentarz więcej... nic sie nie stanie... wy wszyscy tą zabawę bierzecie na poważnie a potem sie wkurzacie jakbym wam rodziny wymordował.. opanujcie się!!!!!! Skoro tak bardzo ci przeszkadzam to napisz do redakcji prośbę o usunięcie mnie czy coś w tym rodzaju... a chyba taki zwyczaj już u was panuje, że jak przychodzi nowa osoba to trzeba jej od razu dopier.... albo odstraszyć, nie wiem możesz to rozumieć jak chcesz.. znam wiele innych portali gdzie ludzie są o wiele bardziej uprzejmi dla siebie niż tutaj... i nie są to koniecznie portale o tematyce filmowej.. przyszedłem tu bo myślałem, że poznam jakichs ciekawych ludzi ale nie... napiszesz jeden komentarz za dużo i już... wojna na całego.. jeszcze raz mówie opanujcie sie, traktujmy się z wzajemnym szacunkiem to wszystko będzie dobrze... ja też może nie jestem święty, też może powiedziałem komuś coś co mogłoby mu się nie spodobać, ale nie uwziąłem się i nie dopieprzam mu za każdym razem jak tylko widzę jego komentarz...

kamo

kolejna sciema
to ci powiem ze chyba zły adres mela wpisywałes i nie odpisywali ci dlatego bo ja i moi znajomi z filmwebu piszac cos do redakcji dostajemy odp. najpóźniej nastepnego dnia. wszystkie mejla sa czytane a co do ilosci to ci powiem ze najwyzej co 100osoba napisała kiedy kolwiem mejla do redakcji a regularnie slą mejle moze co tysieczni memberzy. wiec nie owijaj. Nie przecze ze sie nudza w redakcji ale bezproblemowo odpisuja na kazde mejle.

ocenił(a) film na 7
WIDMO82

kurde
a więc mówisz, że kłamie? skończ mnie obrażać dobra? Mam już dosyć tego wszystkiego... widze że z tobą nie można normalnie porozmawiać... taki dziarski jesteś bo dłużej jesteś w tym portalu??? myślisz, że jesteś lepszy bo jesteś tu dłużej i możliwe, że jesteś tu bardziej lubiany?? Oj nie, nie myśl tak sobie.......

kamo

re:
nie mysle tak wcale. mam pewnie tez swoich wrogów ale mysl ze takich błedow jak ty nie popelniam wiec mi sie nie dostaje po uszach. nie okłamuje swoja praca innych i nie wypieram sie wiec tego. staram sie grac czysto, niektórzy inni nie potrafią tak samo i musza sobie pomagac.

ocenił(a) film na 7
WIDMO82

.....
ależ ja nikogo nie okłamuje i niczego sie nie wypieram, moze nie jestem chodzącym ideałem ale błedów nie da się uniknąć... dobra przyznaję się, że zrobiłem pare przekrętów ale się tego nie wypieram i postaram się tego wiecej nie robić... dajmy juz temu spokój... po co komu ta cała głupia rozmowa, przecież to do niczego nie prowadzi.....wyluzuj....

kamo

FINITO
na to czekałem. sprawe przymykam, ale nadal jestes na "obserwacji". mam nadzieje ze nikt z nas juz nie bedzie cie musial upominac ze punkty zdobywamy sprawiedliwie i z szacunkiem oraz z kulturą wypowiadamy sie.

ocenił(a) film na 8
WIDMO82

nie ma to jak sprzeczki sprzed 8 lat hehe :).....................................za krótki? :)

Pozdrawiam i polecam komedię "KingPin"

Zeke85

:D

Zeke85

Nie ma to jak sprzeczka sprzed 16 lat ;-)

WIDMO82

Jak owa komedia jest tak smieszna jak komentarze tu widniejące! to ją z miejsca wrzucam heuheuheu.......

WIDMO82

Masakra tak kłótnia jest ... Brak mi słów to po prostu klasyk, który zasługuje na ekranizację!

ronin736

Zostanę zaproszony?

PS: To były inne czasy :)

użytkownik usunięty
WIDMO82

dekada roznicy:) na pewno mieliście h uj owe łącza:]

ocenił(a) film na 5
WIDMO82

I do tego zmądrzałeś :) Hehehe , walka ,że ktoś śmieci na FW xD Nie patrzyłeś przyszłościowo :)

WIDMO82

Wiesz co mnie.wkurza? Zawsze na forum jest szeryf, ktory napisze cos w stylu 'ten temat juz byl, nie rob offtopu, tylko go poszukaj'. Najlepsze jest to, ze google prawie zawsze podsuwa mi watki, w ktorych szeryf jako drugi, trzeci post napisal to co powyzej. Jaki stad wniosek? Ten temat jednak byl wazny i jest skoro google go wyciaga i kazdy moze pisac.ile watkow chce, zamiast grzebac.na forum za ta jedna kiedys.tam udzielona odpowiedzia. Odbieglem troszke.od. tematu. Co do waszego sporu, rzeczywistosc sama weryfikuje marne i wartosciowe tematy. Te nieistotne schodza daleko w dol listy, te wartosciowe trzymaja sie wysoko. I tyle szeryfie.

ocenił(a) film na 5
kamo

Po 20 latach dokładam do bazy polską okładkę z VHS - teraz i na niej będzie widać polski tytuł :)

ocenił(a) film na 7
Montago

Dzięki wielkie. Czekałem na to z niecierpliwością ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones