Bobby Farrelly

Robert Leo Farrelly Jr.

6,5
664 oceny pracy reżysera
powrót do forum osoby Bobby Farrelly

...moim zdaniem w swoich filmach coraz bardziej jadą po niepełnosprawnych, co czyni ich filmy coraz bardziej nieoglądalne i nieśmieszne. W pierwszym i najlepszym ich filmie - "Głupim i głupszym" to jeszcze było mało widoczne, w dodatku mieli świetnych aktorów i wyszedł bardzo zabawny hit, ale już "Sposób na blondynke" czy "Płytki Facet" aż do "Skazanych na siebie" to coraz bardziej beznadziejne i niesmaczne filmy, i to głównie z powodu tej ich dziwnej odchyłości śmiania się ze sprawnych inaczej;/

Krolik_Pudding

Bo ja wiem? W skazanych na siebie nie było tyle niesmacznych żartów, co w ich innych filmach (sam się zdziwiłem), a chodziło o to by pokazać że tacy ludzie mogą sobie w życiu poradzić. Pozatym to inni ludzie w tym filmie się z nich śmiali albo nawet wyzywali na ulicy (i to nie miało być śmieszne). W płytkim facecie tamtego niepełnosprawnego wszyscy lubili, więc ciężko na ten temat coś mi powiedzieć. Zgodzę się tylko do tego niewidomego chłopaka w Głupim i głupszym (sprzedali mu martwą papugę).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones